WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN TKDMeetUP - Ignite Your Strength


Z wielką radością zapraszam na kolejną edycję warsztatów dla mężczyzn - TKDMeetUp!

Podobnie, jak ostatniem razem odbędą się w wyjątkowym miejscu Dojo Stara Wieś. Jest to miejsce stworzone do czegoś więcej niż tylko trening na macie - miejsce, w którym można bardziej pochylić się  nad częścią DO naszej sztuki, wrócić do korzeni i powodów, dla których wybraliśmy drogę sztuk walki.

Zapraszam do zapoznania się z podsumowaniem edycji 2023!

Warsztat TKDMeetUp 2024 - Ignite Your Strength będzie spotkaniem mężczyzn z różnych krajów, trenujących Taekwon-Do, którzy pragną budować swoją siłę fizyczną i mentalną na trwałych i zdrowych fundamentach.

Warsztaty będą połączeniem pracy nad ciałem, umysłem i duchem, czyli aspektami, na których rozwijanie kładł nacisk twórca Taekwon-Do, generał Choi Hong Hi.

Pod patronatem Polskiego Związku Taekwon-Do organizujemy wydarzenie, podczas którego znamienici goście ze świata naszej sztuki walki podzielą się skutecznymi sposobami pracy nad sobą i ze swoimi studentami. Jesteście liderami w swoich środowiskach, a tego typu praca jest zawsze pierwszym i najlepszym krokiem do wywierania pozytywnego wpływu na swoje otoczenie oraz, oczywiście, poprawę jakości własnego życia.

Lista prelegentów jeszcze nie jest zamknięta, ale już mogę potwierdzić wystąpienia dwóch osób znanych w naszym środowisku:

Master Martin HewlettMistrz Martin Hewlett z Wielkiej Brytanii. Od 35 lat jest instruktorem Taekwon-Do, ma 20sto letnie doświadczenie, jako sanitariusz. Należą do niego również Rekordy Świata w sportach siłowych. Obecnie skupia się na używaniu hipnoterapii, aby pomagać ludziom realizować ich pełen potencjał.
Mistrz Hewlett prowadzi podcast Calming Anxiety, który jest numerem 1 w Wielkiej Brytanii, jeśli chodzi o tematykę nerwicy i lęków.

Mistrz Hewlett przygotuje dla nas (w języku polskim!) swoje najlepsze techniki medytacyjne oraz podzieli się skutecznymi narzędziami, których używa w pracy z klientami. Zapraszam na stronę: https://www.martinhewlett.co.uk/

Sabum Roy Rolstad (VI DAN Taekwon-Do, VI Dan Hapkido) z Norwegii jest instruktorem Taekwon-Do, działającym w NTN (National Team Norway) - organizacji, która często wskazywana jest jako przykład do naśladowania (w Norwegii Taekwon-Do ITF jest pierwszym sportem pod względem ilości trenujących). Jest współtwórcą systemu ITF Radix, który daje nowe spojrzenie na układy formalne (wykorzystanie znanych nam ruchów do realnej walki i samoobrony).

Podczas ostatniego spotkania zainspirował nas wszystkich swoim warsztatem "Chon-Ji - kompletny system walki." Wszyscy uczestnicy byli pod wielkim wrażeniem możliwości alternatywnych aplikacji ruchów ze znanych nam układów.

Podczas majowego TKDMeetUp będziemy kontynuować przygodę z ITF Radix, aby dowiedzieć się jeszcze więcej i zainspirować naszych studentów do praktyki układów.

Sławomir ListkiewiczSabum Sławomir Listkiewicz jest pasjonatem ruchu. Spełnia się jako trener Taekwon-do, sztuce walki, w której posiada stopień VI DAN. Podczas TKDMeetUp przeprowadzi z nami zajęcia w nurcie Movement, który praktykuje od 6 lat.

„Ruch (move) to fundament ludzkiej egzystencji, ruch to życie. Ruch wyzwala energię do działania. Aby organizm ludzki dobrze funkcjonował, ruch powinien być zróżnicowany, powinien odbywać się w zmiennym środowisku, z wykorzystaniem różnych przedmiotów, pojedynczo i w interakcji z innymi ludźmi. Ruch to wolność w ujęciu fizycznym, emocjonalnym, duchowym.”

Na naszych zajęciach skupimy się na kluczowych obszarach naszego układu ruchu: kręgosłupie, obręczy barkowej oraz obręczy biodrowej. Celem będzie zaktywowanie, uelastycznienie, lepsze poczucie i zwiększenie kontroli w ich obrębie. Zrealizujemy zadania indywidualne, w parach oraz grupowe.

Sabum Łukasz Grygiel Sabum Łukasz Grygiel - organizator wydarzenia, prezes Fundacji Extremis zajmującej się rozwojem komplementarnym w obszarach umysłu, ciała i uważności. Od 25 lat w Taekwon-Do, autor projektu Black Belt. Przez ostatnie lata zdobywał wiedzę z zakresu coachingu transpersonalnego, medytacji, metod oddechowych Wima Hofa oraz hipnoterapii.

Poprowadzi sesję treningu Taekwon-Do połączoną z medytacją/relaksacją oraz warsztaty związane ze skutecznymi metodami zmiany sposobu myślenia i postrzegania swoich ograniczających schematów postrzegania siebie. Więcej o projekcie Extremis: www.klubextremis.pl

O poranku godzinną sesję w nurcie Movement poprowadzi Sabum Sławomir Listkiewicz. Jej celem będzie poranne poruszenie organizmu, podstawowych naszych układów (obręcz barkowa, kręgosłup, biodra), "wejście w ciało" oraz złapanie energii na pozostała część dnia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa umysł, jak nim lepiej zarządzać, spędzić czas z przyjaciółmi i entuzjastami sztuk walki na dyskusjach i treningach - Zapraszam Cię do tego unikalnego na światową skalę miejsca.

Zachęcam do zobaczenia poniższego filmiku - zrozumiecie, dlaczego warsztaty
DO powinny się odbyć właśnie tam:

Pozdrawiam serdecznie,

Łukasz Grygiel

Dodatkowe informacje:
Cena: 1490 zł całość (nocleg, wyżywienie, warsztaty, treningi, sauna, zdjęcie z profesjonalnej sesji), obowiązuje do 31.01.2024.
Przedpłata 600 zł rezerwuje miejsce.

Kontakt:
Tel: +48 796 810 803 | info@tkd-blackbelt.com  |  Facebook   |  www.tkdmeetup.eu  

Rejestracja

Ze względu na warszttowy charakter spotkania, mamy ograniczoną ilość miejsc na to wydarzenie. Zachęcam do zarezerwowania swojego pobytu już teraz.

SZCZEGÓŁY PLANU Plan Warsztatów

Zależy nam na tym, aby udział w wydarzeniu był wspaniałym przeżyciem dla każdego, niezależnie od poziomu doświadczenia. Poniższy harmonogram może ulec niewielkim zmianom, ponieważ wciąż pracujemy nad tym, aby był jak najlepszy. Kliknij na dzień, aby sprawdzić plan ->

12.30 - 14.30

Obiad

Jeśli przyjeżdżasz wcześniej - świetnie! Zapraszamy, zjedz obiad, odpocznij po podróży. Porozmawiaj z innymi lub wybierz się na spacer, jeśli wolisz w ten sposób przygotować się do tego wydarzenia.

16:00 - 17:30

Sabum Lukasz Grygiel

Trening powitalny i praktyka uważności

Zaczniemy od podniesienia poziomu naszej energii poprzez trening fizyczny (odpowiedni dla wszystkich poziomów zaawansowania) oraz prostą medytację uważności, która pomoże nam „osadzić się” w tu i teraz.

18:30 - 19:30

Kolacja

Kolacja...

20:00 - 21:30

Master Philip Lear

Wieczór przy ognisku

Dyskusja na temat wyzwań, przed którymi stajemy jako mężczyźni oraz sposobów, jak możemy im sprostać.

7:30 - 08:30

Śniadanie

Smacznego!

8:30 - 10:00
 Trening oraz techniki redukcji stresu

Sabum Lukasz Grygiel

Trening oraz techniki redukcji stresu

Lekkim treningiem obudzimy nasze ciała i nauczymy się wpływać na nasz umysł i obniżać poziom stresu poprzez kontrolowanie oddychania i trening autogenny.

13:00 - 14:30

Obiad

Smacznego!

15:00 - 16:30
 Wewnętrzny obraz siebie - warsztat

Sabum Lukasz Grygiel

Wewnętrzny obraz siebie - warsztat

Jak Twój wewnętrzny obraz siebie wpływa na Twoje działania, Twoje wybory, emocje, życie...? Jak utrwalić w sobie rzeczywisty, adekwatny obraz siebie? Tego dowiesz się na tym warsztacie.

17:00 - 18:30
 Prezentacja technik ITF Radix

Sabum Roy Rolstad

Prezentacja technik ITF Radix

Sabum Roy, doświadczony w wielu sztukach walki, pokaże nam, jak ruchy z układów Taekwon-Do można wykorzystać do samoobrony i realnej walki.

19:00 - 20:00

Kolacja

Zapraszamy na kolację...

20:30 - 21:30
 Sesja hipnoterapii grupowej

Master Philip Lear

Sesja hipnoterapii grupowej

Seans hipnoterapii z Mistrzem Learem, ekspertem w tej dziedzinie, pomoże Ci osiągnąć stan głębszego relaksu i wpływając na Twoją podświadomość, wywoła pozytywne, długotrwałe zmiany.

06:30 - 07:30
 Sesja Movement

Sabum Sławomir Listkiewicz

Sesja Movement

Poranny trening na świeżym powietrzu.

8:00 - 9:00

Śniadanie

Dzień dobry, smacznego.

9:30 - 10:30

Mindset Wzrostu - warsztat

Mindset wzrostu to mentalność nastawiona na proces, na działanie, w której jest przestrzeń na popełnianie błędów, na niedoskonałość.

11:00 - 11:30

Sesje zdjęciowe grupowe i indywidualne

Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką wykonanej pracy i wspólnie spędzonego czasu.

11:30 - 12:30

Obiad

Smacznego...

12:30 - 13:30
 Podsumowanie i Certyfikaty

Master Philip Lear

Podsumowanie i Certyfikaty

Kończące rozmowy, podsumowanie tego, czego się nauczyliśmy i czego doświadczyliśmy. Rozdanie pamiątkowych certyfikatów.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA Dlaczego warto dołączyć?

Wartościowe Warsztaty

Dowiedz się, jak obchodzić się z najważniejszym narzędziem, jakim dysponujesz – swoim umysłem.

Networking

Buduj relacje z podobnie myślącymi ludźmi ze społeczności sztuk walki. 

Wspaniali Ludzie

Poznaj bliżej nowych ludzi, z którymi dzielisz swoją pasję.

Oczyść Swój Umysł

Pośród spokoju natury, w miejscu przepełnionym duchem Wschodu.

Łukasz Grygiel IV Dan

Prezes Fundacji Extremis, autor Projektu Black Belt Project
Extremis , ul. Czestochowska 221, 42-233 Czarny Las - Polska
NIP: 5732865995

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Organizator

Jesteśmy organizacją non-profit promującą rozwój w obszarach ciała, umysłu i uważności, głównie poprzez sztuki walki - szczególnie Taekwon-Do. Od lat współpracujemy z Mistrzami (Mistrz Jedut, Mistrz Suska, Mistrz Doulay, Mistrz Solovey) i wybitnymi sportowcami (Katya Solovey, Mark Trotter, siostry Lind i wielu innych) z całego świata, aby dostarczać wartościowe materiały w formie książek, aplikacji, programów i platformy coachingowej.

Jako prezes fundacji od dłuższego czasu rozwijam również działania związane z warsztatami uważności i zarządzania ego dla mężczyzn. Wiem, że wiele osób ze świata Taekwon-Do również zagłębia się w te ważne tematy.

TKDMeetUp to połączenie doświadczeń ze świata Taekwon-Do, osobistej podróży, którą się z Wami dzielę, oraz doświadczeń w pracy z klientami spoza świata Taekwon-Do.

EARLY BIRD TICKET Connect with your Inner Warrior

Add your email

LISTEN TO THE Event Speakers

+
Our Visionary Speakers
International Sponsors
+
Workshops We offer
+
Event Participants

WHO HEALPS US Our Sponsors

REACH US Get Direction to the Budo Centre

HURRY UP! Book your Seat

SUBSCRIBE TO NEWSLETTER

Want Something Extra?