WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN TKDMeetUP - Experience The DO

W zeszłym roku po raz pierwszy odwiedziłem Dojo Stara Wieś - miejsce stworzone do czegoś więcej niż tylko trening na macie - miejsce, w którym można bardziej pochylić się  nad częścią DO naszej sztuki walki. Kolejnym razem wróciłem tam już z małą grupą, aby wspólnie trenować, rozmawiać i dzielić się wyzwaniami, jakie współczesny świat stawia przed mężczyznami. 

Dzisiaj zapraszam Was na spotkanie TKDMeetUp - Experience the DO - warsztaty, które będą połączeniem pracy nad ciałem, umysłem i duchem, czyli aspektami, na których rozwijanie kładł nacisk twórca Taekwon-Do, generał Choi Hong Hi. 

Pod patronatem Polskiego Związku Taekwon-Do organizujemy wydarzenie, podczas którego znamienici goście ze świata naszej sztuki walki podzielą się skutecznymi sposobami pracy nad sobą i ze swoimi studentami. Jesteście liderami w swoich środowiskach, a tego typu praca jest zawsze pierwszym i najlepszym krokiem do wywierania pozytywnego wpływu na swoje otoczenie oraz, oczywiście, poprawę jakości własnego życia.

Lista prelegentów jeszcze nie jest zamknięta, ale już mogę potwierdzić wystąpienia dwóch osób znanych w naszym środowisku:

Mistrz Philip Lear z Wielkiej Brytanii jest nie tylko rozpoznawalną postacią w świecie Taekwon-Do (vice prezes ITF England, członek zarządu ITF, mistrz ceremonii podczas najważniejszych wydarzeń sportowych), ale również certyfikowanym trenerem Mindset (mentalność) oraz terapeutą pracującym między innymi za pomocą hipnozy. Sam brałem udział w sesji z Mistrzem Learem i było to niezwykle wzbogacające i wspierające doświadczenie.

Mistrz Lear będzie dzielił się z nami swoją wiedzą dotyczącą zmiany mentalności oraz zademonstruje możliwości, jakie daje hipnoza. Jestem przekonany, że warsztat poprowadzony przez osobę, która łączy nauczanie Taekwon-Do z profesjonalną pracą psychologiczną, wniesie dużo wartości w życie uczestników. Poznane metody można będzie zastosować w swoim życiu, jak również wesprzeć swoim zawodników w osiąganiu lepszych rezultatów.

Roy Rolstad (VI DAN Taekwon-Do, V Dan Hapkido) z Norwegii jest instruktorem Taekwon-Do, działającym w NTN (National Team Norway) - organizacji, która często wskazywana jest jako przykład do naśladowania (w Norwegii Taekwon-Do ITF jest pierwszym sportem pod względem ilości trenujących). Jest współtwórcą systemu ITF Radix, który daje nowe spojrzenie na układy formalne (wykorzystanie znanych nam ruchów do realnej walki i samoobrony).

Poprowadzi warsztat “Chon-Ji, jako system samoobrony” oraz podzieli się swoimi sposobami na szerzenie wartości DO wśród najmłodszych adeptów. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa umysł, jak nim lepiej zarządzać, spędzić czas z przyjaciółmi i entuzjastami sztuk walki na dyskusjach i treningach - Zapraszam Cię do tego unikalnego na światową skalę miejsca.

Zachęcam do zobaczenia poniższego filmiku - zrozumiecie, dlaczego warsztaty
DO powinny się odbyć właśnie tam:

 

Pozdrawiam serdecznie,

Łukasz Grygiel

Dodatkowe informacje:
Cena: 900 zł całość (nocleg, wyżywienie, warsztaty, treningi, sauna, zdjęcie z profesjonalnej sesji), obowiązuje do 21.03.2023

Kontakt:
Tel: +48 796 810 803 | info@tkd-blackbelt.com  |  Facebook   |  www.tkdmeetup.eu  

Rejestracja

Ze względu na warszttowy charakter spotkania, mamy ograniczoną ilość miejsc na to wydarzenie. Zachęcam do zarezerwowania swojego pobytu już teraz.

SZCZEGÓŁY PLANU Plan Warsztatów

Zależy nam na tym, aby udział w wydarzeniu był wspaniałym przeżyciem dla każdego, niezależnie od poziomu doświadczenia. Poniższy harmonogram może ulec niewielkim zmianom, ponieważ wciąż pracujemy nad tym, aby był jak najlepszy. Kliknij na dzień, aby sprawdzić plan ->

12.30 - 14.30

Obiad

Jeśli przyjeżdżasz wcześniej - świetnie! Zapraszamy, zjedz obiad, odpocznij po podróży. Porozmawiaj z innymi lub wybierz się na spacer, jeśli wolisz w ten sposób przygotować się do tego wydarzenia.

16:00 - 17:30

Sabum Lukasz Grygiel

Trening powitalny i praktyka uważności

Zaczniemy od podniesienia poziomu naszej energii poprzez trening fizyczny (odpowiedni dla wszystkich poziomów zaawansowania) oraz prostą medytację uważności, która pomoże nam „osadzić się” w tu i teraz.

18:30 - 19:30

Kolacja

Kolacja...

20:00 - 21:30

Master Philip Lear

Największe wyzwania, przed którymi stają mężczyźni

Dyskusja na temat wyzwań, przed którymi stajemy jako mężczyźni oraz sposobów, jak możemy im sprostać.

7:30 - 08:30

Śniadanie

Smacznego!

8:30 - 10:00
 Trening oraz techniki redukcji stresu

Sabum Lukasz Grygiel

Trening oraz techniki redukcji stresu

Lekkim treningiem obudzimy nasze ciała i nauczymy się wpływać na nasz umysł i obniżać poziom stresu poprzez kontrolowanie oddychania i trening autogenny.

13:00 - 14:30

Obiad

Smacznego!

15:00 - 16:30
 Warsztat Mindset

Master Philip Lear

Warsztat Mindset

Nauczmy się, jak obchodzić się z najważniejszym i najpotężniejszym narzędziem, jakie mamy - naszym umysłem. Mistrz Lear zabierze nas w podróż odkrywania naszego potencjału.

17:00 - 18:30
 Chon-Ji, kompletny system walki

Sabum Roy Rolstad

Chon-Ji, kompletny system walki

Sabum Roy, doświadczony w wielu sztukach walki, pokaże nam, jak podstawowe ruchy z pierwszego układu Taekwon-Do można wykorzystać do samoobrony i realnej walki.

19:00 - 20:00

Kolacja

Zapraszamy na kolację...

20:30 - 21:30
 Sesja hipnoterapii grupowej

Master Philip Lear

Sesja hipnoterapii grupowej

Seans hipnoterapii z Mistrzem Learem, ekspertem w tej dziedzinie, pomoże Ci osiągnąć stan głębszego relaksu i wpływając na Twoją podświadomość, wywoła pozytywne, długotrwałe zmiany.

06:30 - 07:30
 Trening na zewnątrz

Sabum Roy Rolstad

Trening na zewnątrz

Poranny trening na świeżym powietrzu.

8:00 - 9:00

Śniadanie

Dzień dobry, smacznego.

9:30 - 10:30

Rozwój osobisty i zarządzanie ego

Jak twoje ego może sabotować twój rozwój i pozytywną zmianę oraz jak może ci w tym pomóc, gdy nauczysz się nim zarządzać. Jak zastąpić zautomatyzowane zachowanie świadomymi decyzjami.

11:00 - 11:30

Sesje zdjęciowe grupowe i indywidualne

Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką wykonanej pracy i wspólnie spędzonego czasu.

11:30 - 12:30

Obiad

Smacznego...

12:30 - 13:30
 Podsumowanie i Certyfikaty

Master Philip Lear

Podsumowanie i Certyfikaty

Kończące rozmowy, podsumowanie tego, czego się nauczyliśmy i czego doświadczyliśmy. Rozdanie pamiątkowych certyfikatów.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA Dlaczego warto dołączyć?

Wartościowe Warsztaty

Dowiedz się, jak obchodzić się z najważniejszym narzędziem, jakim dysponujesz – swoim umysłem.

Networking

Buduj relacje z podobnie myślącymi ludźmi ze społeczności sztuk walki. 

Wspaniali Ludzie

Poznaj bliżej nowych ludzi, z którymi dzielisz swoją pasję.

Oczyść Swój Umysł

Pośród spokoju natury, w miejscu przepełnionym duchem Wschodu.

Łukasz Grygiel IV Dan

Prezes Fundacji Extremis, autor Projektu Black Belt Project
Extremis , ul. Czestochowska 221, 42-233 Czarny Las - Polska
NIP: 5732865995

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ Organizator

Jesteśmy organizacją non-profit promującą rozwój w obszarach ciała, umysłu i uważności, głównie poprzez sztuki walki - szczególnie Taekwon-Do. Od lat współpracujemy z Mistrzami (Mistrz Jedut, Mistrz Suska, Mistrz Doulay, Mistrz Solovey) i wybitnymi sportowcami (Katya Solovey, Mark Trotter, siostry Lind i wielu innych) z całego świata, aby dostarczać wartościowe materiały w formie książek, aplikacji, programów i platformy coachingowej.

Jako prezes fundacji od dłuższego czasu rozwijam również działania związane z warsztatami uważności i zarządzania ego dla mężczyzn. Wiem, że wiele osób ze świata Taekwon-Do również zagłębia się w te ważne tematy.

TKDMeetUp to połączenie doświadczeń ze świata Taekwon-Do, osobistej podróży, którą się z Wami dzielę, oraz doświadczeń w pracy z klientami spoza świata Taekwon-Do.

EARLY BIRD TICKET Connect with your Inner Warrior

Add your email

LISTEN TO THE Event Speakers

+
Our Visionary Speakers
International Sponsors
+
Workshops We offer
+
Event Participants

WHO HEALPS US Our Sponsors

REACH US Get Direction to the Budo Centre

HURRY UP! Book your Seat

SUBSCRIBE TO NEWSLETTER

Want Something Extra?