Odkryj życie bez stresu, zyskaj jasność w wyznaczaniu celów i ich osiąganiu dzięki technikom wizualizacji i hipnoterapii jednocześnie wzmacniając swoje ciało poprzez treningi Taekwon-Do!


Zmień swoje życie podczas 3 dni warsztatów nad swoim ciałem i umysłem podczas TKDMeetUp 2024 .

CO DOKŁADNIE OTRZYMUJESZ W PAKIECIE:
  • Warsztaty radzenia sobie ze stresem i budowania trwałej motywacji.
  • Sesje medytacji uważności, aby oczyścić głowę i uzyskać wewnętrzną równowagę
  • Treningi Taekwon-Do – pod okiem renomowanych instruktorów z ponad 20-letnim doświadczeniem
  •  Zakwaterowanie w domkach w azjatyckim stylu
  • Doskonałe jedzenie przygotowane ze świeżych, lokalnych składników
  • Sesja w saunie dla relaksu i  regeneracji.
  • Wieczór przy ognisku – integracja i dyskusje o męskich wyzwaniach
  • Grupa wsparcia online, która pomoże Ci pokonać codzienne wyzwania
  • Dodatki & Bonusy!
 

Warsztaty

Co pobudza nasz mózg? Jak zmienić jego działanie? Dowiesz się, jak pokonać ograniczające przekonania i pozbyć się niepotrzebnych myśli. Poznanie sposobu działania naszego ego przynosi zmiany we wszystkich aspektach naszego życia, a zwłaszcza poprawę naszych relacji. Pamiętaj, że nowa wiedza wymaga praktyki – dlatego nasza grupa wsparcia online jest tak ważna!
 

Treningi Taekwon-Do

Od białych pasów po mistrzów – każdy będzie zadowolony z naszych treningów! Energia, jaką ludzie wytwarzają podczas tych sesji, jest niesamowita. Na pewno poznasz nowe ćwiczenia i nowe podejście do praktykowania naszej sztuki. Po szkoleniu poznasz techniki relaksacyjne, które pomogą Ci się zrelaksować i odzyskać energię.
 

Medytacje i Techniki Hipnoterapii

Praktyka medytacyjna jest jedną z najważniejszych części naszych Warsztatów. Wykonamy ćwiczenia oddechowe, medytację uważności, wdzięczności itp. Utrzymywanie dystansu do swoich myśli jest niezbędne dla naszego ogólnego dobrego samopoczucia. Tę praktykę możesz wykonać w domu po warsztatach, we własnym tempie.
 

Projekt ITF Radix & Jumbi Spirit

Warsztaty prowadzone przez Sabuma Roya Rolstada są bardzo kreatywne i otwierają wiele możliwości na pracę ze studentami. Odkryjemy wiele nowych zastosowań znanych nam już technik. Chociaż sam widziałem już wcześniej kilka przykładów z projektu ITF Radix, ćwiczenie tego na żywo to zupełnie nowy poziom. Po zeszłorocznej prezentacji każdy chce więcej!
Prezentacja Jumbi Spirit

 

Dojo Stara Wieś

Europejskie Centrum Budo – Dojo Stara Wieś to unikatowy na skalę światową obiekt zrealizowany zgodnie z kanonami architektury japońskiej w polskim krajobrazie. Jest największym na świecie ośrodkiem przeznaczonym
do specjalistycznego treningu dalekowschodnich sztuk i sportów walki. Ośrodek umiejscowiony pośród lasów i łąk zapewnia idealne warunki do pracy warsztatowej.

Społeczność i Grupa Online

Najważniejszą rzeczą, która decyduje o jakości naszego życia, jest jakość naszych relacji. Budujemy społeczność silnej, godnej zaufania grupy mężczyzn, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i wspierają się nawzajem. Przyjaźń nawiązana w ciągu tych 3 dni jest początkiem wielu nowych przygód.

Umysł

Poznaj sprawdzone metody trwałej motywacji, zarządzania ego, wizualizacji i radzenia sobie ze stresem.

Ciało

Ciesz się treningami Taekwon-Do w unikalnym miejscu, które zostało zaprojektowane specjalnie do tego celu.

Duch

Uważność poprawia skupienie, koncentrację i naszą zdolność do odpuszczania negatywnych myśli, poprawiając nasze samopoczucie.

Mężczyźni tacy, jak Ty doświadczyli trwałej i głebokiej zmiany.

Andreas Papaoutsis
Andreas Papaoutsis
@Andreas
Read More
Przyjechałem tu na TKDMeetUp - było bardzo pięknie. Doświadczenie głębsze i bardziej znaczące dla mnie, niż mogłem sobie wcześniej wyobrazić. Piękne wydarzenie w pięknej scenerii. Jestem naprawdę szczęśliwy, że byłem tego częścią.
Robert Skagseth
Robert Skagseth@RoberSkagseth
Read More
Nazywam się Robert Skagseth, pochodzę z Norwegii. Brałem udział w TKDMeetUp, w tym pięknym ośrodku, było to wspaniałe doświadczenie, trenować Taekwon-Do z przyjaciółmi, poznawać nowych przyjaciół, doświadczać podróży do wewnątrz siebie i odkrywać esencję DO.
Artur Osuchowski
Artur Osuchowski
@Suchy_TKD
Read More
Właśnie zakończyły się trzy najbardziej wyjątkowe dni w moim życiu, jeśli chodzi o wszystko, co lubię w Taekwon-Do. Od 25 lat nie brałem udziału w takim wydarzeniu. Niesamowici ludzie, niesamowite miejsce i zajęcia, które były po prostu pełne nowych rzeczy i podejścia do wzorców oraz podejścia do psychologii i psychoterapii.
Kamil Klimaszewski
Kamil Klimaszewski
@TPS_tkd
Read More
Pierwsze spotkanie na TKDMeetUp było niesamowite. Niesamowici ludzie, niesamowita energia, niesamowite miejsce - co z pewnością każdy widział. Myślę, że to początek czegoś naprawdę wspaniałego i zapraszam wszystkich na kolejną edycję, ja na pewno będę. Dziękuję!
Previous
Next
Organizowane przez mężczyzn, którzy od lat praktykują Taekwon-Do, z doświadczeniem w hipnoterapii i psychologii.

Master Martin Hewlett, UK

Taekwon-Do Master, Hipnoterapeuta, Podcaster

Mistrz Hewlett jest w świecie Taekwon-Do od 35 lat i ma 20 lat doświadczenia jako ratownik medyczny. Posiada również rekordy świata w sportach siłowych. Obecnie koncentruje się na wykorzystaniu hipnoterapii, aby pomóc ludziom w wykorzystaniu ich pełnego potencjału. Master Hewlett prowadzi podcast Calming Anxiety, który jest najpopularniejszym podcastem w Wielkiej Brytanii na temat nerwic i stanów lękowych.

https://www.martinhewlett.co.uk/

Sabum Roy Rolstad, NO

Instruktor Taekwon-Do NTN, współtwórca Projektu ITF Radix

Sabum Roy jest instruktorem organizacji, która często jest wskazywana jako wzór do naśladowania (w Norwegii Taekwon-Do ITF jest pierwszą sztuką walki pod względem liczby trenujących). Jest współtwórcą projektu ITF Radix, który daje nowe spojrzenie na wzorce (wykorzystanie układów ruchów do realistycznej walki). Podzieli się swoimi metodami nauczania wartości DO wśród najmłodszych adeptów. Od 25 lat jest instruktorów dla organów ścigania.

Sabum Sławomir Listkiewicz, PL

Instruktor Taekwon-Do VI DAN, Entuzjasta nurtu Movement

Podczas TKDMeetUp Sabum Sławomir poprowadzi poranne sesje Movement, aby obudzić naszą energię na cały dzień. „Ruch jest podstawą istnienia człowieka, ruch jest życiem. Ruch wyzwala energię do działania. Aby organizm ludzki dobrze funkcjonował, ruch powinien być różnorodny, odbywać się w zmiennym środowisku, z wykorzystaniem różnych przedmiotów, indywidualnie i w interakcji z innymi ludźmi. Ruch to wolność w sensie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.”

Sabum Łukasz Grygiel, PL

Twórca Projektu Black i Extremis, Hipnoterapeuta, Organizator

Sabum Łukasz Grygiel - od lat współpracuje z Mistrzami i wybitnymi sportowcami z całego świata, aby dostarczać wartość uczniom Taekwon-Do poprzez projekt Black Belt. Jako prezes Fundacji Extremis organizuje dla mężczyzn warsztaty z zakresu mindfulness i zarządzania ego. Jego praca nad rozwojem osobistym obejmuje psychoterapię (grupową i indywidualną), coaching transpersonalny, medytację i hipnoterapię.

Dołącz teraz i uzyskaj dodatkowe BONUSY!

Ta oferta jest dostępna wyłącznie na tej stronie.
TYLKO TERAZ

Bonusy dołączone do oferty:

Bonusy o wartości 870 zł za darmo.

Zniżka i bonusy dostępne przez:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Nadal nie jesteś pewien? Obejrzyj poniższy film.

TKDMeetUp to pierwsze i jedyne wydarzenie ukierunkowane specjalnie na dobre samopoczucie i zdrowie mężczyzn – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Ogólna atmosfera jest naprawdę trudna do opisania. Zapewniam Cię, że jeśli zdecydujesz się przyjechać, nie pożałujesz.

Zarejestruj się teraz — specjalna oferta dla zdecydowanych!

Cena warsztatów to obecnie 1490 zł. Zawiera pełny pakiet.

Zaliczka w kwocie 600 zł rezerwuje Twoje miejsce.

Proszę o kontakt z danymi do fv.

Zostało tylko 5 miejsc!
Nie przegap tej okazji!


Skontaktuj się ze mną:
Łukasz  Grygiel
email: info@tkd-blackbelt.com
telefon: +48 796 810 803